پمپ ابر ABR

evm-ebaraCVM-ebara-1lps-ebara-1ebara-3l-series-1ebara-md-1aga-ebara-1

محصولات ابارا

پمپ ابر ABR

فروش ویژه پمپ ABR

شماره واتس آپ جهت تماس 09122130622

دانلود کاتالوگ پمپ ابر

دانلود کاتالوگ پمپ پمپ ابر

لیست قیمت پمپ ابر ABR

مشاهده لیست قیمت پمپ ابر ABR

انواع مدل های پمپ ابر  ABR ، الکترو پمپ کف کش ABR، الکترو پمپ لجن کش ABR

پمپ ابر ABR و همچنین شرکت آب آرا در سال 1373 توسط کمپانی ابارا ژاپن در ایران تاسیس گردید. به طورکلی، هدف از تاسیس این شرکت ارائه خدمات و محصولات مرتبط با صنعت آب، فاضلاب، تاسیسات و تجهیزات دوار مورد نیاز صنایع مختلف در سطح کشور و کشورهای همجوار می باشد. طی سالیان گذشته شرکت ابر ABR با ارائه بیش از هزار مدل از محصولات برند پمپ ابر و تولید گستره وسیعی از محصولات پمپی در داخل کشور گامی موثردر صنعت پمپ کشور برداشته است.

شرکت صنایع پمپ آب آرا، تاکنون تولید و تامین انواع پمپ، بوستر پمپ و خدمات مربوط به آن دا در سطح وسیعی انجام داده و در حال حاضر با ارائه خدمات مشاوره فنی در زمینه انتخاب پمپ ها و سیستم های پمپاژ توسط متخصصین شرکت آب آرا برگزاری دوره های آموزشی تخصصی رایگان برای پرسنل شرکت ها و سازمان ها و کلیه علاقمندان با ارائه مدرک بین المللی طراحی و ساخت پمپ های تخصصی مورد نیاز پروژه های مختلف هجده ماه گارانتی انواع محصولات ده سال تامین قطعات یدکی و خدمات پس از فروش در راستای ارائه خدمات و راهکارهای بهینه و همچنین جواب گویی به طیف وسیعی از خواسته های مشتریان محصولات ابر ABR، از سال 1395 رسما ارائه محصولات خود را در شرکت صنایع پمپ آب آرا آغاز نموده است.

از انواع محصولات پمپ ابر ABR می توان به الکترو پمپ لجنکش ABR و همچنین الکترو پمپ کفکش ABR برای انواع مصارف اشاره نمود و همچنین شرکت ایران ابارا نیز وظیفه خود می داند تا با ارائه بهترین قیمت محصولات ابر ABR را به کاربران و مصرف کننده نهایی برساند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به ایران ابارا می باشد - طراحی و بهینه سازی توسط عماد معصومی | 09126789434
Call Now Button